SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Åkersberga IBF
ACKERS

Kontakt

Postadress:
Åkersberga IBF
c/o Erlandsson, Kungsfågelvägen 16

184 61 Åkersberga

Besöksadress:
Österåkers sportcentrum
Hackstavägen 43
184 31 Åkersberga
 
Klubbchef
Janne Engvall
Telefon: 0704-88 88 11
 
Organisationsnummer: 802454-9597
Kontonummer: BG 5469-2306
Swish-nummer: 
Styrelsen

Ordförande
Anders Vestman
anders@akersbergaibf.se

070-849 26 09

 

Kassör

Gunilla Erlandsson

gunilla@akersbergaibf.se

072-551 68 59

 

Ledamot

Björn Langley

bjorn.langley@akersbergaibf.se

070-292 90 02

 

Sponsoransvarig

Daniel Duvmar

daniel@akersbergaibf.se

073-935 42 89

 

AckersTV/Web/Design

Fredrik Loreby

fredrik@akersbergaibf.se

070-575 66 51

 

Ungdomsansvarig

Hedda Odell

hedda@akersbergaibf.se

070-740 89 74

 

Knatteansvarig

Marcus Waltrén

marcus@akersbergaibf.se

070-719 49 53

 
Våra sponsorer