SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Åkersberga IBF
ACKERS

Kontakt

Postadress:
Åkersberga IBF
c/o Erlandsson, Kungsfågelvägen 16

184 61 Åkersberga

Besöksadress:
Österåkers Multiarena
Företagsallén 
184 43 Åkersberga
 
Klubbchef
Janne Engvall
Telefon: 0704-88 88 11
 
Organisationsnummer: 802454-9597
Kontonummer: BG 5469-2306
Swish-nummer: 123 393 03 28
Styrelsen

Ordförande
Fredrik Hellström

fredrik.hellstrom@akersbergaibf.se

070-982 41 36

 

Kassör

Gunilla Erlandsson

gunilla@akersbergaibf.se

072-551 68 59

 

Ledamot - Sekreterare & UK-ansvarig
Mia Melkersson
mia.melkersson@akersbergaibf.se

070-213 27 53

 

Ledamot - Sponsorgruppen

Marcus Thunborg

marcus.thunborg@akersbergaibf.se

073-988 00 43

 

Ledamot

Andreas Jensen
andreas.jensen@akersbergaibf.se

070-861 66 26

 

Ledamot

Robert Hagelin
robert.hagelin@akersbergaibf.se

070-876 85 25

 

Ledamot

Ulf Eklund

ulf.eklund@akersbergaibf.se

070-545 30 38

 

 
Våra sponsorer